Ψυχική Υγεία και χρήση οθόνης στην παιδική ηλικία

Την Τετάρτη 31 Μαΐου 2023 και ώρα 7:00 μ.μ, θα πραγματοποιηθεί ανοιχτή συζήτηση-ενημέρωση με θέμα "Ψυχική Υγεία και χρήση οθόνης στην παιδική ηλικία" και ομιλήτρια την κα Ανδρομάχη Μητροπούλου, ενώ θα γίνει σχολιασμός από τον κ. Κωνσταντίνο Κώτση. Την εκδήλωση οργανώνει το 1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείου Ζ.Π.Α. Ιωαννίνων  σε συνεργασία με το Κοινοτικό Κέντρο Ψυχικής Υγείας Παιδιού κι Εφήβου της Ψυχιατρικής Κλινικής του Π.Γ.Ν.Ι. και την ΙΣΝ-CMI Πρωτοβουλία για την Ψυχική Υγεία Παιδιών κι Εφήβων. Μπορείτε να δείτε την πρόσκληση εδώ.

Η κα Ανδρομάχη Μητροπούλου είναι Ψυχολόγος κι Εκπαιδεύτρια, ΙΣΝ-CMI Πρωτοβουλία για την Ψυχική Υγεία Παιδιών και Εφήβων, Επιστημονική Συνεργάτιδα ΚοΚεΨΥΠΕ Ιωαννίνων

Ο κ. Κωνσταντίνος Κώτσης είναι Επίκουρος Καθηγητής Παιδοψυχιατρικής, Υπεύθυνος ΚοΚεΨΥΠΕ Ιωαννίνων