Εγγραφές για την Α' τάξη, 2015-2016

Σύμφωνα με την προκήρυξη της Ε.Ε.Π.Π.Σ. για την πλήρωση των κενών θέσεων εκπαιδευτικών στα Πρότυπα Σχολεία και τα Πειραματικά Σχολεία (ΑΔΑ: ΩΔ2Σ46ΜΤΛΗ-ΖΟΕ/Α.Π. 75/ΕΕΠΠΣ/1-7-2020)  οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλλουν ηλεκτρονικά ένσταση (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) κατά των προσωρινών αξιολογικών πινάκων ενώπιον του οικείου ΕΠ.Ε.Σ. από την Τετάρτη 15 Ιουλίου 2020 έως και την Παρασκευή 17 Ιουλίου 2020. Η εξέταση των ενστάσεων θα γίνει από το ΕΠΕΣ και οι αναμορφωμένοι πίνακες θα αναρτηθούν στην ιστοσελίδα του Σχολείου, την Παρασκευή 24 Ιουλίου  2020 στις 12:00.

Προσωρινός Αξιολογικός Πίνακας κατάταξης εκπαιδευτικών 1ου & 2ου Πει. Δ.Σ. Ιωαννίνων