Αξιολογικός Πίνακας Εκπαιδευτικών για απόσπαση στο 1ο ΠΔΣ Ιωαννίνων,
2016-17

Το Επιστημονικό Εποπτικό Συμβούλιο (ΕΠ.Ε.Σ) των Πειραματικών Δημοτικών Σχολείων Ιωαννίνων, εξέτασε τις αιτήσεις και τα δικαιολογητικά των εκπαιδευτικών οι οποίοι ζήτησαν ως πρώτη προτίμηση απόσπαση στα Πειραματικά Δημοτικά Σχολεία Ιωαννίνων, για το σχ. έτος 2016-2017. Μπορείτε να δείτε τον πίνακα μορίων των υπό απόσπαση εκπαιδευτικών στο 1ο Πειραματικό Δ.Σ. Ιωαννίνων εδώ.

Μπορείτε να δείτε τον συγκεντρωτικό πίνακα μορίων των εκπαιδευτικών οι οποίοι ζήτησαν απόσπαση στα Πειραματικά και στα Πρότυπα σχολεία για το σχ. έτος 2016-2017 εδώ.

Μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας των ενστάσεων (21/6/2016), οι οποίες μπορούν να υποβληθούν ηλεκτρονικά στο ΕΠ.Ε.Σ του σχολείου πρώτης προτίμησης, θα αναρτηθεί ο οριστικός Πίνακας.