Σφάλμα

[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων mysite/ekdiloseis/2013-14/agiasmos/photos υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Το καλωσόρισμα, 2013-2014

selidodeiktes

Ο σύλλογος Διδασκόντων, η Διεύθυνση και ο σύλλογος Γονέων του 1ου Π. Π. Δημ. Σχ. Ιωαννίνων υποδέχονται τους μικρούς μαθητές της Α΄τάξης με την προσδοκία οι δυσμενείς συνέπειες της τρέχουσας κρίσης στην Πατρίδα μας να μην επιβαρύνουν, ούτε να αγγίξουν στο ελάχιστο τις ευαίσθητες ψυχούλες τους. Καλή και δημιουργική σχολική χρονιά.

"Έχεις να κάνεις πολύ δρόμο, κοριτσάκι, κι έχεις μόνο δυο πεδιλάκια από ουρανό", Γιάννης Ρίτσος, «Πρωινό άστρο»

{gallery rows=2 cols=4 width=200 height=200}mysite/ekdiloseis/2013-14/agiasmos/photos{/gallery}