Σφάλμα

[sigplus] Κρίσιμο σφάλμα: Ο φάκελος εικόνων mysite/ekdiloseis/2015-16/stigmimagiki/afisa13_6_2016.jpg υποτίθεται πως είναι μια σχετική διαδρομή προς τον βασικό φάκελο εικόνων όπως έχει οριστεί στον πίνακα διαχείρισης.

Όλα είναι μια στιγμή, μια στιγμούλα μαγική

Οι μαθητές της ΣΤ' τάξης (Σχ. Έτος 2015-2016) του Σχολείου μας, σας προσκαλούν στη γιορτή λήξης με τίτλο "Όλα είναι μια στιγμή, μια στιγμούλα μαγική", τη Δευτέρα 13 Ιουνίου 2016 και ώρα 7:30 μ.μ στην αίθουσα Αρχιεπισκόπου Σπυρίδωνος ΖΠΑ.

Τα παιδιά θα εκφράσουν ελεύθερα και με το δικό τους τρόπο, ρόλους και θέματα που τα απασχολούν, προσωπικές ανάγκες, συναισθήματα και προβλήματα που αντιμετωπίζουν, ακολουθώντας το μονοπάτι του Προγράμματος Αγωγής Υγείας "Διαπροσωπικές σχέσεις στη Σχολική Τάξη - Μετάβαση από το Δημοτικό στο Γυμνάσιο".  Μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα της γιορτής εδώ.

Τα παιδιά σήμερα θα παίξουν στη σκηνή. Έξω από τα σχολικά προγράμματα και τα περιγράμματα, τα παιδιά βρίσκουν ξεχωριστούς και πρωτότυπους τρόπους έκφρασης. Θα εκφράσουν ελεύθερα και με το δικό τους τρόπο τους φόβους, τις αγωνίες, τις σχέσεις με τους γονείς, με τους φίλους και θα ξεδιπλώσουν τα όνειρά τους για το μέλλον. Μπροστά σας? χωρίς σκηνικά. Μόνο με το σώμα, τη φωνή, τη μουσική, τη δημιουργική φαντασία. Ας τα θαυμάσουμε...

{gallery width=363 height=500}mysite/ekdiloseis/2015-16/stigmimagiki/afisa13_6_2016.jpg{/gallery} {gallery width=494 height=350}mysite/ekdiloseis/2015-16/stigmimagiki/prosklisi13_6_2016.jpg{/gallery}

{gallery cols=4 width=250 height=200}mysite/ekdiloseis/2015-16/stigmimagiki/photos{/gallery}

Υπεύθυνη Εκπαιδευτικός: Μακρίδη Ειρήνη